Název profese Obchodní manažer/manažerka
Místo výkonu práce Štětí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KŠ PREFA s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035713

Náplň práce
o tvorba cenových kalkulací a jejich aktualizace dle požadavků klienta
o průběžná komunikace se zákazníkem a manažerem projektu
o zpracování objednávek a kupních smluv
o udržování obchodních vztahů s klienty a dodavateli
o rozvíjení obchodních příležitostí

Požadujeme
o vzdělání technického směru
o znalost výkresové dokumentace
o znalost rozpočtových programů a MS Office
o samostatnost, důslednost, komunikativnost, flexibilita

Nabízíme
o uvedená základní mzda + mimořádné a motivační ohodnocení formou prémií dle získaných zakázek
o 25 dní dovolené
o možnost vzdělávacích kurzů a profesní růst
o elektronická stravenka a systém ,,cafeteria"
o penzijní připojištění
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 do 15.00h., domluvit osobní jednání.