Název profese Kalkulant/Rozpočtář
Místo výkonu práce Louny
Přidáno 16.4.2024

Volné od 11.4.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.

Hledáme do naší skvělé party výrobního kalkulanta/rozpočtáře a výkresáře znalého AutoCADu!

Kdo jsme a koho hledáme?

Jsme součástí skupiny PEI / Genesis, předního distributora konektorů na světě. Naše úspěšné 70leté působení spočívá v rychlých dodávkách díky velkým skladovým zásobám, vlastní výrobě konektorů a kabelů a hlavně díky našemu skvělému týmu odborníků. Pokrýváme řešení pro různé odvětví, jako je průmysl, telekomunikace, medicína a zemědělství.

KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA.
MÁTE SMYSL PRO DETAIL A UMÍTE PŘEMÝŠLET V SOUVISLOSTECH?
BAVÍ VÁS TVOŘIT EXCEL TABULKY A DOKÁŽETE SI PO SOBĚ KŘÍŽOVĚ ZKONTROLOVAT VÝSLEDKY A RÁD KRESLÍTE V AUTOCADU?

Co vás čeká:
• Technické výkresy metalických a optických propojovacích kabelů v AUTOCADU či VISIO
• Kalkulace výrobních cen propojovacích kabelů
• Kalkulace materiálové spotřeby
• Kalkulace výrobních operací včetně pracnosti
• Výpomoc při sestavení výrobních kusovníků
• Výpomoc s procesní efektivností, výrobní optimalizací a analýz

Co od vás očekáváme:

• Min. středoškolské vzdělání: technickoekonomický obor je velkou výhodou
• Nebo praxi na podobné pozici, alespoň 2 roky
• Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office, především Excel a AUTOCAD
• Znalost technické a výkresové dokumentace
• Samostatnost, pečlivost, důslednost a odpovědnost
• Schopnost týmové práce
• Alespoň pasivní angličtinu, výhodou je komunikativní úroveň

Pokud jste pečlivý, máte smysl pro detail a rádi byste se podíleli na úspěchu našeho týmu, zašlete nám svůj životopis.
Těšíme se na vaši odpověď!

Co nabízíme:
Jednosměnný pracovní provoz
Čisté výrobní zázemí v Lounech, s možností práce home office
25dnů dovolené
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
Odborné školení a možnost profesního rozvoje, pravidelné kurzy angličtiny
Zázemí stabilní nadnárodní společnosti