Název profese Vedoucí nástrojárny
Místo výkonu práce Ralsko
Přidáno 21.4.2024

Volné od 21.4.2024
Zaměstnavatel KV Final Ralsko s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme tyto pracovníky:

Vedoucí nástrojárny

Náplň práce:
- vedení týmu nástrojárny, školení a profesní rozvoj pracovníků
- tvorba plánu údržby a oprav nástrojů, výroby náhradních dílů, vytížení CNC strojů a zabezpečení splnění plánu
- spolupráce na vývoji procesů při zavádění nových výrobků, při výrobě referenčních vzorků
- příprava podkladů pro nákup materiálu, normalizovaných dílů, obráběcích nástrojů a nářadí
- zajištění preventivní údržby nástrojů, včetně dokumentace dle požadavků zákazníků

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru, min. 5 let praxe ve strojírenství
- technické uvažování, prostorová představivost
- AJ znalost výhodou
- aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 60.000 Kč do 100.000 Kč, pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- zaměstnání na 1 směnný provoz
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené sezónní očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera