Název profese THP -Radiness - zajišťování dílů pro předsériovou fázi výroby vozů
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel EngiTec Office s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66840844

Prvotní kontakt:
Telefon: 733 550 169,
e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Plánování nových modelů motorových vozidel. Pracovní náplní je zajištění dílů pro stavbu vozidel v předsériové fázi přípravy výroby v úseku svařoven. Místo činnosti Mladá Boleslav.

Pracovní náplň:
- Práce se systémy pro evidenci prototypových dílů, obalů a jejich pohyb v rámci úseků předsériové fáze plánování výroby,
- Přijímání dílů,od výrobců lisovacího nářadí do předsér. skladu a vyskladnění HT výlisků ze skladu dle potřeb předsériové výroby
- Přebalení dílů z transportního balení do výrobou požadovaných transportních obalů.
- Zajišťování palet pro přebalení dílů, jejich evidence
- Zajišťování (koordinace) přepravy dílů v rámci areálu MB ŠA, vychystávání dílů dle požadavků plánování do pobočných závodů
- Koordinace a evidence šrotovaného materiálu a likvidace odpadu z transportních obalů
- Spolupráce s útvarem lisoven na zajišťování dílů pro předsérii, přebírání dílů z lisovacích dávek
- Spolupráce s plánováním svařoven - vychystávání a předávání dílů pro stavbu svařenců
- Spolupráce úsekem kvality při uvolňování dílů do výroby předsériových vozů
- Jednosměnný režim (ranní - pružný), 8 hod./den.
- Nejedná se o rutinní práci v taktu výroby!

Požadavky-Nutné: středoškolské SO, SPŠ nebo ÚSO s praxí technického, řemeslnického směru v oblasti strojírenství, konstrukce či oprávárenství strojů a zařízení průmyslové výroby, obecná strojírenská výroba.
Vhodné i pro pracovníky se zkušeností ve skladovém hospodářství. Zkušenost a praxe s účastí na náběhu nových projektů průmyslové výroby jsou výhodou, nejsou podmínkou. Cílem činnosti je zajištění a distribuce dílů pro výrobu vozů za účelem provádění zkoušek a odladění procesů výroby. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), virtuální komunikace přes platformu Skype a MS Teams schopnosti zdravotní stav, umožňující manipulaci s výlisky, jazykové znalosti ČJ či jazyk jemu blízký. Další cizí jazyk výhodou není podmínkou. Časová flexibilita podmínkou.

Nabízíme zaškolení a podporu pro pracovní náplň. Nástupní mzda dle stupně vzdělání, SO, ÚSO, SPŠ, stupně ukončeného studia a praxe od 33.000,- Kč. Možnost dalšího finančního postupu po zaučení. Zajímavá práce a možnost rozšiřování dovedností a znalostí. Zaučení zajištěno.

Přijďte si k nám vyzkoušet a rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby. Pro absolventy středních škol zajímavý start.

Nástup možný dle dohody před 1.7.2022 ! Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem.

-Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, další benefity