Název profese Technik - plánování výroby HV-baterií a elektropohonů osobních vozidel
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel EngiTec Office s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67009356

Prvotní kontakt:
Telefon: 733 550 169
E-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Místo výkonu práce:
Areál ŠKODA AUTO, závod Mladá Boleslav, Václava Klementa 869, Ml.Boleslav

Upřesňující informace:
Plánování technologie nových výrob úseku náprav osobních motorových vozidel.

Pracovní náplň:
Plánování, koordinace, kontrolní aktivity a dohled na realizaci nových projektů výrobních linek výroby HV baterií a elektropohonů pro osobní automobily v ČR (e-mobilita).

- technické připomínkování řešení zařízení na montáž e-pohonů s dodavatelem
- připomínkování řešení pro stavební přípravu poptávaných výrobních technologií
- výpomoc při tvorbě technických zadání na technologii
- připomínkování nabídek a jejich vyhodnocování
- odsouhlasování a vyhodnocování termínových plánů instalace výrobních zařízení
- dozor při instalaci zařízení výrobních linek montáže
- sledování průběhu plnění termínových plánů s dodavateli
- podpora při optimalizaci technologie, výrobních postupů
- přejímky strojů a zařízení

Požadujeme:
samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Microstation nebo obdobný program pro práci s výkresy, jazykové znalosti ČJ, AJ stupeň B2 nebo NJ stupeň B2. Časová flexibilita podmínkou.

Zkušenost s vedením projektů nebo s technologickými postupy v plánování sériové výroby, realizací výrobních linek a praxe ve strojírenství, e-mobilitě či elektrozařízení výhodou, není podmínkou. Znalost v oblasti konstrukce motorových vozidel či HV-baterií vítána.

Odměňování: Nástupní mzda dle stupně ukončeného VŠ studia a případné praxe od 62.000,- Kč. Možnost dalšího finančního postupu. Zajímavá práce a možnost rozšiřování dovedností a znalostí.

Přijďte si k nám rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby budoucnosti. Rozvoj v nastupující nové éře mobility.

Nástup: 2.1.2024 nebo dle dohody !
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, home office, další benefity