Název profese Projektmanager (m/ž)
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel ŠKODA AUTO a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 10
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67008062

Prvotní kontakt:
tel: 326 816 804
email: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Osobně : po tel. domluvě

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav

Upřesňujicí informace
Náplň práce:
- Organizuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu nákladů, kvality a termínů v rámci projektu vozů
- Infromuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projetu v rámci projektů vozů
- Vypracovává zprávy o stavu projektů v rámci projektů vozů
- Navrhuje zadání projektu v rámci projektů vozů
- Vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje projektovou dokumentaci v rámci projektů vozů
- Navrhuje koncepce v rámci projektů vozů
- Dohlíží na aplikaci legislativy na podmínky společnosti ŠA
- Dohlíží na vývojové aktivity k dosažní milníků v rámci své působnosti
- Stanovuje termíové plány pro projekty v rámci projektů vozů
- Vypracovává analýzy vztahující se k projektu v rámci projektů vozů
- Vyhodnocuje šance a riika vtažená k projektu v rámci projektů vozů

Požadujeme:
- min. Bc. vzdělání
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány