Název profese Odborný koordinátor Value Analysis, Val. Engineering (m/ž)
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel ŠKODA AUTO a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Bakalářské
Reference 67013985

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
osobně :
tel +420326816804

Náplň práce:
- zodpovědnost za odbornou skupinu v rámci oddělení Value Engineering,
- zajišťovat transparentnost nákladů a koncepčího potenciálu prostřednictvím správných analytických nástrojů,
- hodnocení konkurenčních produktů v rané fázi vývoje
- zajištění maximální efektivity produktu
- úzká spolupráce s odděleními jako je výzkum a vývoj, design a nákup v rámci koncernu VW po celém světě,
- vyhodnocování dopadů alternativních technických možností (materiály a výrobní metody) na náklady během vývoje produktu
- návrhy opatření pro snížení nákladů
- identifikovat, kvantifikovat a řídit opatření ke zvýšení produktivity dodavatelského řetězce
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání,
- požadujeme AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu výhodou.