Název profese Sociální pracovník - vedoucí pracovník - žena/muž
Místo výkonu práce Mladá Boleslav
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Pečovatelská služba města Mladá Boleslav
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043425

Prvotní informace:
osobně
emailem: psmb.volfova@seznam.cz
telefonicky: 703 849 981

Upřesňující informace:
Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace
"Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, p.o. je organizace, která se snaží prostřednictvím svých služeb pomáhat seniorům a občanům se zdravotním postižením přes nepříznivé sociální a zdravotní situace setrvávat ve svých domovech a zachovat tak vazby na své přirozené prostředí, své přátele a blízké."
Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!
Nástup dohodou.

Právě hledáme nové kolegy na pracovní pozici:
Sociálních pracovník - vedoucí pracovník

Náplň práce:
- odpovědnost za provoz služby po stránce odborné, metodické a provozní
- odpovědnost za kvalitní a operativní sociální služby
- plánování průběhu poskytování sociální služby včetně jejího hodnocení podle osobních cílů, potřeb a schopností klientů
- vedení, motivace, kontrola a hodnocení zaměstnanců
- provádění sociálního šetření u potřebných klientů
- sestavování měsíčních rozpisů služeb, vedení povinné dokumentace

Požadujeme:
- VOŠ/VŠ se sociálním zaměřením
- zdravotní průkaz
- aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
- znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
- komunikativnost, schopnost vést kolektiv
- samostatnost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
- práci na HPP
- stabilní zázemí
- 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. platné od 1. 1. 2022
- nárůst mzdy po zkušební době
- příspěvek za vedení
- příspěvek na stravování