Název profese Nábor a vedení obchodních zástupců/zástupkyň s edukačními publikacemi
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel EDUCA KIDS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 25
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 635913

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 25 hodin týdně).
Místo výkonu práce: okres Náchod.

Náplň práce: organizování činnosti obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora; zadávání inzerátů na pracovní portály; výběr nových spolupracovníků telefonicky, skypem.

Požadavky: základní znalost MS Word, MS Excel; organizační a komunikační schopnosti; flexibilita při práci; ochota učit se nové věci; vlastní automobil výhodou.

Zaměstnanecké výhody: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: martin.potocar@educaprint.eu