Název profese Nábor a vedení obchodních zástupců
Přidáno 2.3.2024

Zaměstnavatel EDUCA KIDS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 25
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66849423

Požadujeme: Vzdělání SŠ, základní znalost MS Office (Word, Excel), organizační a komunikační schopnosti, flexibilitu, příjemné vystupování, samostatnost.
Jedná se o práci z domova.
Popis práce: obchodní společnost působící ve školním sektoru přijme náboráře na nábor, přípravu a vedení obchodních zástupců s edukačními publikacemi. Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned.
Pracovní náplň: organizování činností obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora, zadávání volných míst na pracovní portály, výběr nových spolupracovníků telefonicky, Skypem.
Nabízíme: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem martin.potocar@educaprint.eu

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Rakovník

Rakovník
27000 - 30000 Kč za měsíc
Adecco Praha pobočka
Rakovník
28000 - 31000 Kč za měsíc
Rakovník
29200 Kč za měsíc
Rakovník
30800 Kč za měsíc
Rakovník
Randstad HR Solutions s.r.o.
Rakovník

Kontaktní údaje

Mzda

od 45000 do 50000

Volné pracovní místo Nábor a vedení obchodních zástupců je vystaveno v regionu Rakovník .