Název profese Obsluha CNC strojů
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ZBA Ferokov s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66639110

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.
Základní hrubá měsíční mzda OD 22.000 Kč DO - dle dohody a zkušeností.

Náplň práce: upínání nástrojů, polotovarů a obrobků; měření a kontrola obrobků a ukládání do beden; celkový dohled nad pracovištěm.

Požadavky: vyučení nebo maturita v daném strojírenském oboru; znalost práce s měřidly; orientace ve výkresové dokumentaci; manuální zručnost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, technické myšlení.

Zaměstnanecké výhody: stálá práce ve stabilním rodinném prostředí, mimořádné odměny, nadstandardní ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce, pohodový a přátelský kolektiv, mobilní služby vč. dat. služeb, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu s možností stravování přímo ve firmě, podpora a zajištění dalšího vzdělávání s možností rozšíření kvalifikace.

Kontakt - Bc. Kubečková Jitka, tel.: 607 913 024 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: kubeckovaj@zba.cz (pro zaslání životopisu).