Název profese Seřizovač / seřizovačka CNC strojů
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel HRONOVSKÝ s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66909149

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz.

Náplň práce: seřizování a korekce moderních CNC strojů značky STAR - seřízení stroje, provozní údržba a čištění strojů, budete se podílet na zlepšování procesů ve výrobě.

Další informace: min SOU vzdělání, chuť učit se nové věci, ochota pracovat ve třísměnném provozu, zkušenost se seřizováním CNC strojů (Fanuc).

Zaměstnanecké výhody: práce v příjemném kolektivu, pravidelná a férová mzda, 5 týdnů dovolené, nadstandardní příplatky za směnnost, příspěvek na stravování, docházkové bonusy, příspěvek na penzijní/životní pojištění a další benefity.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personal@hronovsky.cz