Název profese Dispečer / dispečerka dopravy
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SPI Factory s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66718103

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce: zajištění a řízení dopravy, plánování tras a vytížení vozidel, komunikace s řidiči a dopravci, přijímání objednávek na přepravy a jejich organizace.

Požadavky: znalost německého nebo anglického jazyka, řidičské oprávnění sk. B, praxe.

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, přátelský kolektiv.

Kontakt - Ing. Smutný Petr, tel.: +420 724 943 264 (od 15:00 hod. do 20:00 hod.), e-mail: spifactory@centrum.cz (pro zaslání životopisu).