Název profese Projektový manažer / projektová manažerka fotovoltaika
Místo výkonu práce Nové Město nad Metují
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SPI Factory s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66924186

Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba.
Pozice je vhodná i pro osobu zdravotně znevýhodněnou.

Náplň práce: kompletní zajištění chodu firmy zabývající se realizací fotovoltaiky, komunikace s dodavateli, komunikace s potencionálnímu klienty, zpracovávání rozpočtů a kalkulací pro projekty s fotovoltaickým systémem, ekonomicko-technické hodnocení projektů, zpracování projektové dokumentace, řízení týmu.

Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, praxe min. 2 roky, schopnost vést tým spolupracovníků, schopnost komunikace s úřady (dotační programy).

Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, motivační finanční ohodnocení, přátelský kolektiv rodinné firmy, služební vozidlo, bonus odvíjející se z hospodaření firmy.

Kontakt - Ing. Smutný Petr, tel.: +420 724 943 264 (od 09:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: smutny@spifactory.com (pro zaslání životopisu).