Název profese Pracovník / pracovnice vývoje
Místo výkonu práce Červený Kostelec
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel EURONA s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67031002

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.

Náplň práce: samostatná a odpovědná práce při vývoji a inovaci potravin, příprava vzorků; kontrola vstupních surovin / výroby / hotových výrobků; zodpovědnost za dodržování HACCP a technologických postupů ve výrobě, kontrola nad dodržováním legislativních požadavků, vedení dokumentace; přítomnost na auditech z kontrolních složek; školení zaměstnanců; tvorba a korektura etiket.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání potravinářského zaměření; praxe na obdobné pozici výhodou; zkušenosti s vývojem potravin; znalost technologie výroby a bezpečnosti potravin; znalost kvalitativního systému HACCP; senzorické dovednosti, popř. senzorické zkoušky; samostatnost, spolehlivost.

Zaměstnavatel nabízí: mzdu 37.000 - 45.000 Kč dle zkušeností, možnost finančního růstu; práci s nejnovějšími technologiemi; možnost dalšího profesního vzdělávání v podobě kurzů a školení; různorodou a zajímavou práci; stravenky hrazené v plné výši 100 Kč/den; příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz