Název profese Míchač / míchačka surovin pro drogistickou výrobu
Místo výkonu práce Červený Kostelec
Přidáno 29.4.2024

Zaměstnavatel EURONA s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043247

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: míchání surovin pro výrobu kosmetických, toaletních a čistících výrobků dle technologických postupů, manipulace s břemeny.

Požadavky: manuální zručnost, svědomitost, spolehlivost, pečlivost, výhodou znalosti v obdobné práci.

Zaměstnavatel nabízí: motivační finanční ohodnocení, hrubou měsíční mzdu 30.000 - 33.000 Kč dle zkušeností, příplatek za odpolední směnu, práci u stabilního zaměstnavatele, stravenky v hodnotě 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní / životní pojištění, zvýhodněný telefonní tarif pro rodinu a blízké.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz