Název profese Letecký/á klempíř/ka
Místo výkonu práce Mošnov
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel JOB AIR Technic a.s.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 22
Reference 656602

z: 22.7.2019, a: 21.12.2023
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu
Náplň: strukturální opravy letecké techniky. Opravy, výměny, případná výroba konstrukčních dílů dle požadavků technické dokumentace a opravárenských manuálů. Čtení a použití technických podkladů. Ohýbání rozvinutých tvarů dílců podle orýsování a maket. Obsluhování jednoúčelových strojů. Zhotovení rovných a tvarových klempířských výrobků nebo dílců. Slícování, smontování a instalování konstrukcí z tenkých plechů.
Požadujeme: Obecná znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě. Schopnost soustředit se i na specifické detaily. Schopnost prostorového vidění, konstrukční a prostorová paměť. Znalost klempířských technologií. Znalost anglického jazyka. Výhodou držitel licence B737, A330.
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 2sick days, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku.
Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz.