Název profese Pomocný letecký technik
Místo výkonu práce Mošnov
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel JOB AIR Technic a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 17
Reference 66996604

z.: 10.10.2023, a: 6.12.2023 - souhlas se zaměstnaneckými kartami, osobní kontakt po předchozí domluvě

Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem.
- provádění demontáží a montáží letadlových celků podle technické dokumentace.
- dodržování právních předpisů vztahujících se k práci.
- včasné oznamování veškerých událostí a nedostatků, které mohou ovlivnit kvalitu práce nebo vyžadujících nápravu, přímému nadřízenému.
- dodržování daných provozních procesů, včetně přesného evidování prováděné práce.

Požadujeme: Základní znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby, znalost anglického jazyka.

Zaměstnanecké výhody: 200 h dovolené, příspěvek na ubytování + stravování/stravenky + dopravu, sick day, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, Multisport karta nebo penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Petra Martínková, e-mail: jobs@jobair.cz