Název profese Operátor ve výrobě
Místo výkonu práce Frenštát pod Radhoštěm
Přidáno 22.12.2023

Zaměstnavatel Continental Powertrain Czech Republic s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66574309

z: 30.9.2020, a: 21.12.2023 - místo se souhlasem se zaměstnaneckou kartou
PODMÍNKOU PRO PŘIJETÍ JE ÚSPĚŠNÉ ZVLÁDNUTÍ TESTŮ ZRUČNOSTI
Náplň práce :
osazování, vizuální kontrola, montáž a testování řídících jednotek
Požadavky :
manuální zručnost, chuť pracovat, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci, časová flexibilita a ochota pracovat ve směnném provozu
Závodní stravování, penzijní při pojištění,5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na rekreaci pro děti
Osobní kontakt: po - pá od 7:00 - 15:00 hod, Kopanská 1713, Frenštát p/R, tel.: 556 881 190 p. Kohutová