Název profese Autonomní operátor
Místo výkonu práce Frenštát pod Radhoštěm
Přidáno 7.2.2024

Zaměstnavatel Continental Powertrain Czech Republic s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66618795

z: 3. 2. 2021, a: 21.12.2023 - místo se souhlasem se zaměstnaneckou kartou
Osobní kontakt: PO-PÁ, 7-15:00 hod v místě výkonu práce, p. Fridrichová

Náplň práce : Montáž elektronických komponentů a testování produktu podle daných standardů, procedur a PN; Zastavení linky v případě abnormality; Představení prvotní diagnózy během Jidoka ( Q-stop) a první odezva na řešení problému během poruchy; Dodržování Jízdních řádů v rámci změny varianty výrobku, týdenní popř. měsíční údržby; Kontrola kvality výrobku po předešlé operaci; Záznam pravdivých dat o kvalitě a reportování základních statistických informací; Poskytování zpětné vazby v rámci problémů s kvalitou materiálů a poskytování doporučení pokud je to nutné
Požadavky : znalost práce na PC, manuální zručnost, zodpovědnost, ochota pracovat na směny
Závodní stravování, penzijní při pojištění,5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na rekreaci pro děti

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Nový Jičín

Nový Jičín
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Nový Jičín
150 - 200 Kč za hodinu
SH Job Partners s.r.o.
Nový Jičín
Nový Jičín
50000 - 55000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Nový Jičín
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Nový Jičín

Kontaktní údaje

Mzda

od 21010 do 26000

Volné pracovní místo Autonomní operátor je vystaveno v regionu Nový Jičín .