Název profese Přijímací technici - autorizovaný servis Ford
Místo výkonu práce Nový Jičín
Přidáno 20.11.2023

Zaměstnavatel F. 67 s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67007170

z: 20.11.2023 Zájem o občany EU.
PRACOVNÍ NÁPLŇ
• příjem a vyřizování zakázek a dalších požadavků klientů
• identifikace klíčových bodů na zakázce a určení případných možných závad a předložení cenové kalkulace
• zpracování potřebné dokumentace od zákazníka, vyřizování běžných a garančních opravy, řešení pojistných událostí
• odpovědnost za bezproblémovou komunikaci s klientem a za včasné plnění jednotlivých zakázek
POŽADUJEME
• Vzdělání technického zaměření (praxe na obdobné pozici výhodou)
• Loajalitu, schopnost spolupracovat, učit se a hledat nové příležitosti
• Samostatnost, spolehlivost a pečlivost při výkonu zaměstnání
• Komunikativnost, obchodní zdatnost, příjemné vystupování a jednání se zákazníky
• Řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME
• Možnost nadstandardního výdělku
• Zázemí stabilní společnosti
• Pohodový kolektiv

Kontakt: Ing. Petra Kutějová, e-mail: info@f67.cz