Název profese Dopravní mistr Kopřivnice
Místo výkonu práce Kopřivnice
Přidáno 22.1.2024

Zaměstnavatel ČSAD Vsetín a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67020983

z: 22.1.2024
Požadujeme:
• Vzdělání středoškolské se zaměřením na dopravu, ekonomiku, techniku.
• Orientace v problematice veřejné osobní dopravy, znalosti v oblasti organizace práce autobusové dopravy.
• Organizační schopnosti, zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců, spolehlivost, samostatnost, flexibilita a týmová práce.
• Vysoká odolnost vůči stresu, řidičské oprávnění minimálně skupiny B-aktivní řidič, příp. skupiny D, trestní bezúhonnost.
• Praxe na uvedené pozici výhodou.
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel - velmi pokročilý, MS Word, OS Windows), schopnost rychle se naučit pracovat s novým SW.
•Trestní bezúhonnost,
• aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, odpovědnost.
Náplň práce:
• Organizuje a řídí práci řidičů v osobní dopravě, tvoří dlouhodobý plán (min. měsíční), střídací cykly, fondy pracovní doby
•Vyhodnocuje a zpracovává denní záznamy o provozu vozidla, zadává činnosti do grafikonu řidičů a vozidel, kontroluje a odpovídá za správnost uvedených údajů dle vnitřních předpisů společnosti
•Připravuje podklady pro zpracování mezd v řádných termínech
•Připravuje a aktualizuje povinné doklady pro řidiče ve vozidlech (aktuální výpis živnostenského rejstříku, smluvní přepravní podmínky, ceníky),
Příprava podkladů a objednávání řidičů na psychotesty, školení řidičů, lékařské prohlídky
•Provádí zácvik nových řidičů
•Denně dohlíží na zobrazení vozidel v Centrálním dispečinku (MPVNet) a řeší případné incidenty
•Zpracovává podklady pro vyjádření k sankcím navrhovaným ze strany objednatelů dopravní obslužnosti
•Sjednává a zpracovává objednávky příležitostné OD, provádí příjem a potvrzení objednávek,zajišťuje příslušné doklady a povolení pro řidiče, vyhodnocuje a zpracovává podklady pro fakturaci
•Zpracovává podklady pro vyplnění měsíčních výkazů pro objednatele dopravní obslužnosti
•Zpracovává podklady a připravuje stanoviska k řešení reklamaci a stížností
•Shromažďuje podněty k jízdním řádům a turnusům a předává je pracovníkům správy OD
•Poskytuje informace cestující veřejnosti

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na PP a ŽP od zaměstnavatele, týden dovolené navíc, příspěvky na lázeňskou péči v Darkově nebo Brusně (SK), stravenkový paušál, zaměstnanecký telefonní tarif.

Kontaktní osoba: Jana Hlaváčová, tel. kontakt na čísle +420 602 517 150, e-mailem: jana.hlavacova@zgroupbus.cz