Název profese Technologové osobní dopravy
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ČSAD Vsetín a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66971185

Nástup možný IHNED

Místo výkonu práce: Ostrava nebo Zlín

Vzdělání středoškolské se zaměřením na dopravu, ekonomiku, techniku.
• Orientace v problematice veřejné osobní dopravy, znalosti v oblasti organizace práce autobusové dopravy.
• Organizační schopnosti, zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců, spolehlivost, samostatnost, flexibilita a týmová práce.
• Vysoká odolnost vůči stresu, řidičské oprávnění minimálně skupiny B-aktivní řidič, příp. skupiny D, trestní bezúhonnost.
• Praxe ve vedoucí pozici výhodou.
• Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Excel - velmi pokročilý, MS Word, OS Windows), schopnost rychle se naučit pracovat s novým SW.
• Trestní bezúhonnost,
• aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, odpovědnost.
Náplň práce:
• Připravuje, tvoří a optimalizuje turnusové příkazy v souladu se směrnicí pro tvorbu turnusů
• Zajišťuje včasnou distribuci turnusů na jednotlivé provozovny
• Jedná s krajskými úřady a koordinátory ohledně změn JŘ, změn licencí, řeší možné dopady a nesrovnalosti
• Účastní se jednání o uzavírkách, výlukách, připomínkuje, spolupracuje s koordinátory
• Podílí se na zpracování podkladů k jízdním řádům
• Průběžně sleduje cyklování turnusových příkazů a ve spolupráci s dispečery navrhuje optimalizaci plánování s cílem dosažení vyrovnaných výkonů řidičů
• Připravuje data do odbavovacího zařízení ME a jejich kontrola a distribuce
• Zajišťuje distribuci a hlídá aktuálnost reklamních sdělení na LCD ve vozidlech zajišťujících obslužnost v MSK
• Řeší incidenty v oblasti Wi-Fi připojení v autobusech, zajišťuje opravu, Vede evidenci SIM karet použitých ve vozidlech vybavených Wi-Fi připojením, Provádí aktualizaci a drobné opravy odbavovacích zařízení a tabel ve vozidlech, Vede evidenci SAM modulů v MSK, zajišťuje reklamace, výměnu.
• Průběžně sleduje vytíženost a vyhodnocuje ekonomiku komerčních linek a zpracovává návrhy na změny JŘ těchto linek
• Podílí se na tvorbě vnitřních předpisů společnosti, Sleduje novinky v legislativě a seznamuje s nimi dispečery, Spravuje webové stránky a facebookový profil společnosti

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na PP a ŽP od zaměstnavatele, týden dovolené navíc, příspěvky na lázeňskou péči, stravenkový paušál, mobil, notebook