Název profese Trade Marketing Specialist mixa
Místo výkonu práce Nový Jičín
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel MIXA VENDING s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67035242

z: 8.3.2024

Požadavky: zkušenosti v oblasti TRADE MARKETING, projektové a analytické schopnosti, kreativita, invence, orientace na výsledek. Vynikající organizační, prezentační a komunikační dovednosti. Zkušenosti s e-commerce prostředím.

Náplň práce: Plánování, koordinace, realizace a vyhodnocování aktivit v oblasti trade marketingu. Rozvoj prodejního kanálu VENDING a COFFEE SERVIS, nastavení segmentace zákazníků, řízení nových projektů, spolupráce s agenturami v rámci marketingu firmy.
Působnost po celé ČR

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Nový Jičín

Nový Jičín
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Nový Jičín
Nový Jičín
Nový Jičín
Nový Jičín
Nový Jičín
Grafton Recruitment s.r.o.

Kontaktní údaje

Mzda

od 34000

Volné pracovní místo Trade Marketing Specialist mixa je vystaveno v regionu Nový Jičín .