Název profese Seřizovač - tlakového licího stroje +příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 1.5.2024

Zaměstnavatel ALW INDUSTRY, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67047195

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.

SEŘIZOVAČ - tlakového licího stroje + příplatky + náborový příspěvek 25 tis. Kč

Náplň práce:
• Nasazování licích forem na licí stroj a následné rozjíždění nového projektu
• Seřizování optimálního chodu automatického pracoviště licího stroje
• Úpravy parametrů dle výrobních předpisů, provozní zkoušky výroby
• Seřizování robotů
• Spolupráce s ostatními úseky
• Zodpovědnost za výslednou kvalitu výrobků

Co očekáváme:
• SOU technického zaměření, popř. praxe
• Praxe na obdobné pozici výhodou, např. vstřikování plastů
• Manuální zručnost a pracovitost
• Spolehlivost a flexibilita
• Základní znalost strojů
• Ochota práce 12 hod směny, krátký a dlouhý týden, nepřetržitý provoz

Co nabízíme:
• Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
• Náborový příspěvek 25.000 Kč
• Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
• Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo závodní stravování
• Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
• Čtvrtletní prémie
• Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
• Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Kontakt:
U Panelárny 594/6C, Olomouc 779 00
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Jemelková
Tel: 734 366 530
Email: personalni@alw.cz

Pošlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.
Těšíme se na Vás!