Název profese Elektro údržbář / Elektro údržbářka
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel ALW INDUSTRY, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67020672

ALW INDUSTRY s.r.o. je ryze česká společnost, která byla založena v roce 1994. Firma disponuje s technologií vysokotlakového lití hliníkových slitin a také používá inovativní technologii THIXOMOLDING® pro lisování slitin hořčíku.
Mezi naše typické produkty patří paraboly pro automobilové světlomety, chladiče pro elektroniku, tvarově velmi složité díly, ale i několik kilogramů těžké odlitky.
Staňte se součástí našeho úspěchu a pomozte nám se stále rozvíjet.

ELEKTROÚDRŽBÁŘ
základní mzda + příplatky; + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 25.000 Kč

Náplň práce:
- Údržba strojového parku a jeho opravy
- Spolupracuje s vedoucím směny a odstraňuje poruchy na strojovém parku slévárny a apretace
- Plní úkoly vyplívající z preventivní kontroly a preventivního plánu údržby strojů.
- Zadává údaje do informačního systému HEG (terminál nebo PC)

Co očekáváme:
- Vyučen v oboru, vyhlášku elektro §6, popř. 5 + praxe
- Praxe na obdobné pozici výhodou, jinak zaučíme
- Spolehlivost a flexibilita
- Základní znalost strojů
- Dobrá pracovní morálka
- Ochota práce v nepřetržitém provozu 06.00-18, 18-06:00 hod, krátký dlouhý týden

Co nabízíme:
- Stabilní a perspektivní zaměstnání u české společnosti
- Náborový příspěvek 25.000 Kč
- Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- Stravenky v hodnotě 130 Kč nebo dotované závodní stravování
- Flexi pas v hodnotě 2000 Kč za odpracované období
- Čtvrtletní prémie
- Zvýhodněný firemní tarif T-mobile
- Odměna za doporučení nového kolegy 10.000 Kč

Pošlete nám svůj životopis emailem nebo nás kontaktujte osobně či telefonicky. Těšíme se na Vás!