Název profese Technik ve výrobním provozu
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel NUTREND D.S., a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034758

Popis pozice:
- diagnostika a odstraňování závad strojů a zařízení ve výrobě
- pravidelná údržba a technická péče o tato zařízení
- provádění oprav samostatně i v kooperaci ostatních kolegů
- úzká spolupráce mezi úseky údržby a výroby

Co očekáváme:
- SOU nebo SŠ technického zaměření
- rozumíte si s PC uživatelsky
- vyznáte se v technické dokumentaci
- logické a analytické myšlení
- jste spolehlivý/á a umíte pracovat samostatně
- manuální a technická zdatnost patří mezi Vaše přednosti
- výhodou bude Vaše platné oprávnění dle nařízení vlády č.194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50)
- zkušenosti a praxe v údržbě strojů v průmyslové výrobě

Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
- 25 dnů dovolené
- Spousta dalších benefitů: výhodné telefonní tarify, sleva na firemní výrobky a sportovní oblečení, MultiSport karta, aj.
- moderním zázemí a stabilita naší rodinné firmy

Kontakt je možný POUZE e-mailem.