Název profese Technik údržby (M/Ž) – Mzda až 40 000 Kč – Olomouc
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 19.4.2024

Volné od 19.4.2024
Zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s.
Počet míst 1

Náplň práce:
• Celková správa a údržba nemovitosti
• Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba – opravy, výměny, montáže
• Práce ve výškách

Požadavky:
• Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb.,(250/2021 Sb.) minimálně §6 - VÝHODOU
• Manuální, technická zručnost
• SOU, SŠ vyučen v oboru instalatér, topenář, zámečník, elektro
• Trestní bezúhonnost
• Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK)

Nabízíme:
• Mzdu až 40 000 Kč
• Možnost práce: nepřetržitý provoz, denní provoz dle typu objektu
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Příspěvek na stravování
• MultiSport kartu
• Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí
• Zvýhodněné volání O2
• Happy days

Nástup možný ihned

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.