Název profese Elektromontér
Místo výkonu práce Hlušovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Qres Technologies organizační složka - Czech
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039322

Co vás čeká?
Stanete se členem týmu oddělení elektrikářů v malé výrobní společnosti. Vaše práce však nebude zavánět nudou a stereotypem - naopak - bude součástí procesu vývoje a výroby nových sofistikovaných řešení pro průmyslový tisk.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Vaším hlavním úkolem bude:
- elektrická montáž velkoformátových inkoustových tiskáren a tiskových průmyslových strojů
- zapojovat elektrické panely a podsestavy
- zapojovat elektrické moduly a koncové panely
- montovat kabely a elektrické konektory
- pájet a opravovat elektronické desky

Výhodou bude, pokud
- budete umět číst elektrická schémata
- využijete případné zkušenosti s prací se základními elektrickými přístroji, zkušenosti s pájením včetně SMD, multimetry, měřiči proudu a dalšími
- máte vzdělání elektrotechnického směru
- umíte i aktivně přispívat svými nápady v průběhu všech fází vývojového procesu produktů

Co vám můžeme nabídnout?
- pohodové pracovní prostředí v menším kolektivu kolegů
- firemní kulturu, která podporuje nejen týmovou spolupráci, ale i zaměstnance samotné v jejich nápadech a inovativnímu přístupu k řešení pracovních záležitostí
- Zajímavou práci s moderními technologiemi v dynamické mezinárodní společnosti
- Pružnou pracovní dobu a flexibilita
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na stravování

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.