Název profese Prodavač/prodavačka maso-uzeniny
Místo výkonu práce Velká Bystřice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Beskydské uzeniny, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043729

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.
NABÍZÍME: zázemí v české společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, příjemný kolektiv zaměstnanců, možnost práce na zkrácený úvazek

Zaměstnanecké výhody:
náborový příspěvek 10 000 Kč, výkonnostní odměny, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, stravenkový paušál, odměny za pracovní i životní jubilea, odměnu do důchodu

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky.