Název profese Prodavač/ka maso-uzeniny
Místo výkonu práce Brumov-Bylnice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Beskydské uzeniny, a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67021904

Nástup možný IHNED

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.
NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

výkonnostní odměny, stravenkový paušál, zaměstnancká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea, odměna při odchodu do důchodu