Název profese Servisní poradce/poradkyně
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Auto Kubíček s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67025359

Nástup možný ihned.
Auto Kubíček s.r.o. je koncesionář značky Renault a Dacia. Patříme k největším prodejcům a servisům na Moravě déle jak 30 let.
Pro rozšíření našeho úspěšného týmu hledáme na pobočku v Olomouci kolegu se silně prozákaznickým přístupem.
Pracovní doba:
- osmihodinová - 7:00 hod - 15:30 hod, 9:30 hod - 18:00 hod

Nabízíme:
- zajímavou práci v automobilovém odvětví na plný úvazek a dobu neurčitou
- dlouhodobou perspektivu a zázemí ve stabilní a rychle se rozvíjející společnosti
- motivující finanční ohodnocení + bonusy z práce servisu
- řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělání v oboru
- zajímavé benefity
- pevný a stálý kolektiv

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky, příjem vozidel a předání po opravě
- vytváření zakázek a práce s nimi
- aktivní komunikace s klienty během oprav
- přehled o prováděných opravách
- organizování práce na dílně, vedení skupiny mechaniků

Požadujeme:
- střední odborné vzdělání
- zájem o auta, technická znalost výhodou
- příjemné vystupování při jednání se zákazníky
- znalost cizího jazyka vítána
- praxe na podobné pozici vítána
- ochota učit se nové věci
- spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu k firmě
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- základní znalost programů MS Office
- čistý obchodní rejstřík

Životopis zašlete na adresu pechova@autokubicek.cz
Kontaktní osoba: Jana Pechová
Mobil: 728086950