Název profese Ostraha obchodního centra
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67032889

KO: Šašková Svatava. Pro informaci ohledně pracovního místa je nutný nejdříve telefonický kontakt. NECHODIT na pobočku. Kontakt tel. 734 881 686, Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Náplň práce: strážní a detektivní činnost, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Požadujeme: čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost jazyka českého slovem i písmem, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Nástup možný IHNED!