Název profese Strážný
Místo výkonu práce Opava
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66998442

KO: Pavlíková Martina Ing., tel.: 553 707 231, e-mail: mpavlikova@vez.opa.justice.cz
Doručení žádostí:
Žádost o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR a strukturovaný životopis přijímá oddělení personální Věznice a ÚpVZD Opava prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronicky (e-mail).

Požadujeme:
- minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
- občan ČR starší 18 let
- bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
- způsobilost k právním úkonům

Nabízíme:
- finanční ohodnocení od 31.970 Kč
- cca po 6 měsících finanční ohodnocení od 34.800 Kč
- náborový příspěvek ve výši 75.000 Kč
- 6 týdnů dovolené
- délka služby 37,5 hodin týdně
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturu, sport; bezplatné využívání zaměstnanecké posilovny; využívání firemních rekreačních středisek)

Náplň služební činnosti:
Výkon strážní služby ve věznici:
- (kompletní ostraha a ochrana objektů VS ČR, zajištění bezpečnosti objektů VS ČR, kontrola vstupujících osob, eskortování vězněných osob, zajištění přepravy vězněných osob apod.)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Opava

Opava
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Opava
150 - 169 Kč za hodinu
Gi Group Czech Republic, s.r.o
Opava
23000 - 27000 Kč za měsíc
Opava
40000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Opava
Markmont s.r.o, Ostrava/Plzeň

Mzda

od 31970

Volné pracovní místo Strážný je vystaveno v regionu Opava .