Název profese IT technik, technička
Místo výkonu práce Hradec nad Moravicí
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel BRANO a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67040222

*KO: Květoňová Jana Mgr. tel.: Mob: +420 604 297 725. Životopis zašlete na e-mail: jana.kvetonova@brano.eu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- SŠ/VŠ vzdělání, nebo odpovídající délka praxe v IT
- zkušenost se správou SW/HW
- znalost desktopových operačních systémů Windows 10/11
- zkušenost se správou Active Directory, DHCP výhodou
- znalost OS Windows Server 2016-2019-2022 výhodou
- AJ (mírně pokročilá)
- být týmovým hráčem
- proaktivní přístup, odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavé mzdové podmínky, +příplatky
- Práci ve stabilní české společnosti v automobilovém průmyslu
- Možnost seberealizace a velký prostor pro uplatnění vlastních nápadů
- Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
- Prostor pro zaškolení
- Závodní stravování
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na stravování
- až + 6 dnů dovolené
- Příspěvek na sport, kulturu, zdraví ve výši až 24 000 ročně - Sodexho Flexipass
- Možnosti dalšího jazykového a odborného vzdělávání
- Vlastní rekreační zařízení
- Příspěvek na dětské rekreace

Co vás čeká
- komunikace s externími dodavateli, objednávky HW
- správa síťové infrastruktury
- údržba PC, notebooků a periferií
- opravy běžných poruch PC, notebooků a periferií
- instalace, údržba a opravy operačního systému a SW na PC a NTB
- instalace a konfigurace periferních zařízení
- vedení dokumentace o PC, noteboocích a periferiích
- každodenní IT podpora uživatelů podle aktuální potřeby
- návrh konfigurace komponent do PC sestav dle požadavků na výkon PC