Název profese Mistr- ová montáže
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 5.3.2024

Zaměstnavatel BRANO a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033771

MISTR - OVÁ MONTÁŽE
Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- organizace práce na výrobních linkách
- koordinace výroby, spolupráce s lisovnou
- odpovědnost za dodržování standardům dle normy ISO TS 16949
- plánování výroby dle požadavku zákazníků a úzká spolupráce s oddělením logistiky a skladem
- dohled nad evidencí zmetkovitosti
- vytváření a uzavírání výrobních příkazů
- evidence docházek zaměstnanců
- delegování a hodnocení zaměstnanců
- školení zaměstnanců.

Požadavky:
Uživatelská znalost MS Office, Helios Nephrite výhodou, znalost IATF 16949, ISO 9001,
Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, přesnost, důslednost, rozhodovací schopnost, dobrý zrak.

NABÍZÍME: stravenkový paušál, motivační finanční ohodnocení- bonus, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění, aj.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 734 697 212 v PO-PÁ v době od 8:00-16:00 hodin,
e-mailem na ivona.betunakova@brano.eu nebo osobně v sídle firmy BRANO a.s. SBU PL Zubří.