Název profese Pracovník/ce příprava vozů k prodeji
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 8.5.2018
Zaměstnavatel Patrik Bogdalík - Big Cars
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Trvání prac. poměru od 1.6.2018
Počet míst 2
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Místo výkonu práce: Ostrava - Svinov, ul. Opavská 845
Kontakt: v případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu prace@czechcooltrade.cz
Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta.

Láká Vás práce v zavedené společnosti? Máte zájem o práci s auty? Pokud Vám není cizí pečlivost a jste týmovým hráčem, tak hledáme právě Vás.

O firmě: Autobazar BIG Cars prodává dodávky a užitkové vozy. Nabízíme vše od prodeje za hotové přes možnost platby protiúčtem až po rychlé sjednání leasingu. V našem autobazaru vždy najdete široký výběr dodávek a užitkových vozů, profesionální jednání, za samozřejmost považujeme poskytnout zákazníkovi ty nejpříznivější podmínky. Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků.

Náplň práce: Mytí a čištění vozů, příprava vozů k prodeji

Požadavky: nejsou

Nabízíme: Stabilní práci na dobu neurčitou, profesionální a příjemné pracovní prostředí

Kontaktní údaje

Jméno Ing. Pavel Dombek
Email prace@czechcooltrade.cz

Mzda

od 14900 měsíčně

prace@czechcooltrade.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Patrik Bogdalík - Big Cars výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Patrik Bogdalík - Big Cars o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Pracovník/ce příprava vozů k prodeji je vystaveno v regionu Ostrava-město .