Název profese Řidiči nákladních vozidel s vyjímkou tahačů
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 27.3.2024

Zaměstnavatel POLANSKÝ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 5
Reference 66717465

83321 Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
ZamK
Kontakt e-mailem na: prace@polansky-sro.cz nebo osobně na adrese Orlovská 726/155, Ostrava-Heřmanice, telefonicky Po-Pá 8-17 hod. na č. 720 969 441.

Náplň práce: řízení a obsluha těžkých motorových vozidel, jako jsou nákladní automobily pro přepravu zboží a těžkých materiálů na krátké i dlouhé vzdálenosti.
Požadujeme: praxe min. 1 rok, manuální zručnost a technické myšlení, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita, ŘP sk. C.
Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, ubytování.

Kontaktní údaje

Mzda

od 25560

Volné pracovní místo Řidiči nákladních vozidel s vyjímkou tahačů je vystaveno v regionu Ostrava-město .