Název profese Pracovník dohledového centra - OZZ, OZP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 21.1.2024

Zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 5
Reference 66932810

VYHRAZENO pro OZZ, OZP.
1. kontakt telefonicky v době 8 - 17 h., e-mailem. Tel.: 733 493 950, e-mail: j.pernica@patriotsecurity.cz
Požadujeme: Věk 18 let. Čistý rejstřík trestů. Spolehlivost, pečlivost, samostatnost. Odolnost proti stresu. Komunikativnost. Schopnost řešit různé situace. Práce na PC.

Náplň práce:
- Kontrola a dohled na kamerových systémech
- Komunikace se strážnými a obchodním centrem
- Komunikace s policií ČR

Nabízíme:
- práci ve stabilní a silné společnosti
- pravidelný příjem
- úvazek 20 hod./týdně (možno vyšší)
- pracovní doba PO-NE, nepravidelný provoz

Kontaktní údaje

Mzda

od 116.1

Volné pracovní místo Pracovník dohledového centra - OZZ, OZP je vystaveno v regionu Ostrava-město .