Název profese Pracovník PCO (pult centrální ochrany) /20 hodin týdně/ - OZP
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 11.1.2024

Zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o.
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 5
Reference 66963824

VYHRAZENO pro OZP. První kontakt telefonicky v době 8-14 hodin, e-mailem. Tel.: 733 493 950, e-mail: j.pernica@patriotsecurity.cz
Požadujeme: Věk 18 let. Čistý rejstřík trestu. Spolehlivost, pečlivost, samostatnost. Odolnost proti stresu. Komunikativnost. Schopnost řešit různé situace. Práce na PC. Nástup IHNED.

Náplň práce: Obsluha PCO (pult centrální ochrany). Reakce na EZS (elektronický zabezpečovací systém)

Nabízíme:
- práci ve stabilní a silné společnosti
- pravidelný příjem
- úvazek 20 hod./týdně (možno vyšší)
- pracovní doba PO-NE, denní, noční

Kontaktní údaje

Mzda

od 116

Volné pracovní místo Pracovník PCO (pult centrální ochrany) /20 hodin týdně/ - OZP je vystaveno v regionu Ostrava-město .