Název profese Rozpočtář - náborový příspěvek
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 14.12.2023

Zaměstnavatel IMOS Brno, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66979839

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 720 044 314, e-mail: heczkovak@imosbrno.eu
Požadujeme: SŠ/VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy; Praxi v řízení a vedení staveb výhodou; Orientaci v přípravě pozemních staveb; Dobrou uživatelskou znalost MS Office; Ochotu cestovat; ŘP sk. B

Náplň práce:
- kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
- vypracování rozpočtu stavby na základě vlastních kalkulací a nabídek subdodavatelů
- vypracování návrhů na technická řešení (optimalizace) možných změn projektu
- vypracování podkladů pro harmonogram zakázky

Nabízíme:
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- práci ve stabilní, ryze české společnosti
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
- služební mobilní telefon
- Multisport karta
- firemní vzdělávání a další benefity

Pracoviště: Ostrava

Kontaktní údaje

Mzda

od 35000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Rozpočtář - náborový příspěvek je vystaveno v regionu Ostrava-město .