Název profese Přípravář - náborový příspěvek
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 14.12.2023

Zaměstnavatel IMOS Brno, a.s.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66979808

1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 720 044 314, e-mail: heczkovak@imosbrno.eu
Požadujeme: VŠ/SŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy; Znalost přípravy staveb; Orientace v rozpočtových programech; Praxe v přípravě staveb (výhodou)

Náplň práce:
- kompletní prověrka projektové a rozpočtové dokumentace zakázky
- vypracování harmonogramu zakázky
- výběrová řízení subdodavatelů včetně vyhodnocení
- technické řešení možných změn projektů
- zpracování kontrolního a zkušebního plánu zakázky
- vypracování technologických postupů zakázky

Nabízíme:
- náborový příspěvek 30 000 Kč
- práci ve stabilní, ryze české společnosti
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní finanční ohodnocení (mzda + osobní ohodnocení + prémie)
- příspěvek na stravování
- firemní vzdělávání
- Multisport karta

Pracoviště: ČR

Kontaktní údaje

Mzda

od 40000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Přípravář - náborový příspěvek je vystaveno v regionu Ostrava-město .