Název profese Senior specialista
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 8.12.2023

Zaměstnavatel ArcelorMittal Ostrava a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67011570

25110 Systémoví analytici
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem petra.herman@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 602 764 912 nebo 595 684 342.

Náplň práce:
1. Optimalizace teplé cesty na trati P1500- tj. co nejvyšší podíl teplé přímo válcované vsázky:
- optimalizace výrobního programu,
- snížení poruchovosti agregátů CCM2 a P1500, zlepšení všech parametrů dostupnosti zařízení - working ratio, availability ratio zavedení sledování parametru OEE.

2. Pro závod Ocelárna snížení času mezi odpichy dvou taveb:
- provozní prostoje -analýzy příčin, opatření k redukci nebo eliminaci,
- optimalizace toku od vysokých pecí až na kontilití.

3. Analýzy pro snížení prostojů pro čekání na přísun materiálu na válcovacích tratích.

Požadovaný profil:
Znalost anglického jazyka a ukrajinského jazyka, vysokoškolské vzdělání technického zaměření, zkušenost s World Class Manufacturing a Lean Managementem podmínkou, praxe na obdobné pozici a výborná znalost hutního prostředí podmínkou, znalost MS Office.

Kontaktní údaje

Mzda

od 80000

Volné pracovní místo Senior specialista je vystaveno v regionu Ostrava-město .