Název profese Specialista tvorby cen a kalkulací
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.2.2024

Zaměstnavatel VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENTSTVÍ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67025369

1. kontakt E-MAILEM. STručný životopis zašlete na: pavla.nemcicova@vitkovice.cz
Požadavky: SŠ vzdělání technického směru; schopnost číst a orientovat se v technických výkresech; zkušenost s cenotvorbou a kalkulacemi; základní znalost AJ (především technické výrazy); znalost MS Office - zejména Excel; dobré komunikační a organizační schopnosti; schopnost samostatného rozhodování, ale i týmová spolupráce; nástup možný IHNED

Náplň práce:
- Stanovení pracnosti
- Zpracování poptávek od zákazníků
- Tvorba cenových rozpočtů a kalkulací
- Tvorba podkladů pro analýzy
- Hodnocení realizovaných projektů
- Sledování vývoje cen materiálu a kooperací na trzích

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní vzdělávání, pružná pracovní doba, příspěvek na kartu Multisport

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, nejlépe přiložte stručný životopis.
Vhodným uchazečům se ozveme obratem.

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 32000

Volné pracovní místo Specialista tvorby cen a kalkulací je vystaveno v regionu Ostrava-město .