Název profese Sociální pracovník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 12.12.2023

Zaměstnavatel Renarkon, o. p. s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67011761

1. kontakt E-MAILEM: zr@renarkon.cz

Vhodné i pro OZZ

Náplň práce:
- odborné sociální poradenství s cílovou skupinou: osoby závislé na návykových látkách, osoby s nelátkovými závislostmi a osoby ohrožené závislostí.

Požadujeme:
- minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- orientaci v sociální oblasti a znalost adiktologické problematiky
- výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, psychickou odolnost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
- další vzdělávání poradenských dovedností nebo započatý či již ukončený terapeutický výcvik výhodou
- ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou od 1.2.2024
- 11,5 hodinové směny nebo možnost směnného provozu ranní/odpolední
- mzdové podmínky dle interních mzdových tabulek
- 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování
- podporu v dalším vzdělávání

Kontaktní údaje

Mzda

od 22500 do 37000

Volné pracovní místo Sociální pracovník je vystaveno v regionu Ostrava-město .