Název profese Mistr / Mistrová strojírenské výroby
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67018081

1. kontakt E-MAILEM: personalni@tssas.cz

O nás
Jsme největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká
- Zodpovědnost za správně provedené úpravy podvozkových rámů a komponentů kolejových vozidel.
- Zodpovědnost za zaměstnance, kteří provádí úpravy a výrobu železničních vozů.
- Kontrola práce podřízených zaměstnanců.
- Systematičnost a důslednost v plnění úkolů, co se týče kvality a termínů.
- Správné rozdělení úkolů v požadované kvalitě na podřízené pracovníky.
- Řízení, organizace a hodnocení činnosti podřízených zaměstnanců.
- Zodpovědnost za plnění úkolů na daném úseku, podávání návrhů na řešení nedostatků.
- Spolupodílení se na zabezpečení plánování, zadávání a vyhodnocování zakázek.
- Organizace a řízení realizace zakázek na daném úseku.
- Zodpovědnost za dodržování zásad bezpečnosti práce, požární ochrany a hospodaření s odpady.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Min. SOÚ/SŠ vzdělání technického směru.
- Zkušenost s řízením podřízených pracovníků podmínkou.
- Pečlivost, odpovědnost, spolehlivost, samostatnost.
- Flexibilita, kreativita, aktivní přístup k řešení úkolů.
- Ochota učit se nové postupy.
- Loajalita vůči firmě.
- Praxe v daném oboru.

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, PO - PÁ, 6-14 hod
- nástup IHNED, nebo po dohodě (po absolvování vstupní lékařské prohlídky)

Kontaktní údaje

Mzda

od 60000 do 80000

Volné pracovní místo Mistr / Mistrová strojírenské výroby je vystaveno v regionu Ostrava-město .