Název profese Strojní zámečník
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67018115

1. kontakt E-MAILEM: personalni@tssas.cz

O nás
Jsme největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká
- Práce na úseku strojní údržby včetně provádění zkoušek funkčnosti opravených strojů a zařízení a uvádění do provozu.
- Údržba a opravy výrobního i nevýrobního zařízení.
- Preventivní kontroly zařízení.
- Údržba příslušenství.
- Různé zámečnické práce.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- Vyučení v oboru zámečník nebo příbuzném oboru.
- Základní znalost čtení technických výkresů.
- Minimálně 2 roky praxe na této nebo obdobné pozici.
- Manuálně zručný, samostatný, pečlivý, spolehlivý.
- Technicky zdatný.
- Trestně bezúhonný.

Výhodou bude, pokud budete mít
- Paličský a svářečský průkaz.
- Osvědčení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb., v souladu se Zákonem č. 250/2021 Sb. (dříve Vyhl. č. 50/1978 Sb. - elektro kval.) .

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, PO - PÁ, 6 - 14 hod
- nástup IHNED, nebo po dohodě (po absolvování vstupní lék. prohlídky)

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 40000

Volné pracovní místo Strojní zámečník je vystaveno v regionu Ostrava-město .