Název profese Soustružník CNC
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67018123

1. kontakt E-MAILEM: personalni@tssas.cz

O nás
Jsme největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká: obsluha CNC soustruhu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Minimálně 1 rok praxe na obsluze pálících strojů
- Schopnost samostatně upravovat programy v systému Siemens Sinumeric a Heidenhain
- Schopnost pracovat v kusové výrobě
- Znalost materiálů a nástrojů, včetně volby řezných podmínek pro obrábění
- Schopnost číst technické výkresy
- Znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny od 6 - 14 hod, PO-PÁ
- nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Kontaktní údaje

Mzda

od 30000 do 35000

Volné pracovní místo Soustružník CNC je vystaveno v regionu Ostrava-město .