Název profese Tesař
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 17.4.2024

Zaměstnavatel TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033147

1. kontakt telefonicky v Po-Pá v době 6:00 - 14:00 hodin na č. 596 225 219, 596 225 212 nebo e-mailem: frydrychova@tto.cz, stradejova@tto.cz
Jedná se o práci na celém území ČR. Nástup IHNED.
Požadujeme dobrý zdravotní stav (jedná se o práci v riziku a ve výškách), praxe v oboru vítána.
Nabízíme: celoroční zaměstnání, profesní růst, ohodnocení kvalitní práce.

Náplň práce: např. základní odborné tesařské práce, umění provést jednoduché bednění, jednoduchých obedňovacích dílců, bednění podle výkresů, běžné odborné zámečnické práce

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, nadstandartní příplatky za přesčas, stravenkový paušál, proplacení přesčasů, příspěvek na penzijní připojištění

Mzda

od 38000 do 50000

Volné pracovní místo Tesař je vystaveno v regionu Ostrava-město .