Název profese Přípravář výroby
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 5.3.2024

Zaměstnavatel SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67034213

1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Životopis zašlete na e-mail: info@snabytek.cz s předmětem "PŘÍPRAVÁŘ", na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor. Případné dotazy na tel. č.: 773 452 282.

Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí vypisuje nové pozice a hledá nového kolegu na pozici Rozpočtář, přípravář. Možná vy jste právě ten koho hledáme.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat.
Náplň práce a požadavky:
- příjemné pracovní prostředí v novém špičkovém DESIGN CENTRUM Ostrava
- práce se zajímavými produkty, výrobky.
- zkušenosti s kreslením v programech CAD, sestavováním rozpočtů staveb,
- denní práce na pc, s tabulkami, rozpočty, ceníky,
- jednání s klienty, výrobou, obchodními zástupci, vedením.

Zaměstnanecké výhody: osobní notebook, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty

SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů. Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou stavební revitalizací.
Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.snabytekinteriery.cz . Vaši práci ohodnotíme solidním platem, nabídneme benefity, špičkové zázemí, pracovitý a tvůrčí kolektiv, sem tam i nějakou zábavu. Hledáme kolegu, který nám pomůže dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Zbytek Vás zaučíme.
Kontaktujte mě, rád se s Vámi setkám a proberu možnosti nástupu do naší firmy osobně. Předem děkuji. Bc. Jan Miketa, jednatel. Do smazání inzerátu je nabídka platná!

Kontaktní údaje

Mzda

od 25000 do 30000

Volné pracovní místo Přípravář výroby je vystaveno v regionu Ostrava-město .